W Czym Jestem Najlepszy

Dążę do kompleksowej obsługi moich Klientów, lubię adaptować moje usługi do Twoich potrzeb. Sprawdź czym się zajmuję i znajdź coś dla siebie. Następnie umów się na darmową konsultację!

Strategie

O sprzedaży i marketingu wiem bardzo dużo. Pomogę Ci przygotować strategie sprzedaży, wejścia na nowy rynek lub jego nowy segment. Pomogę Ci skorelować ze sobą strategie sprzedaży i marketingu tak by wzajemnie się wspierały a nie wypierały.

Szkolenia

Tak uwielbiam pracę z ludźmi i dzielnie się wiedzą. Zajmę się korekcją błędów, wskaże właściwe dla danego handlowca obszary rozwoju i nauczę go jak zarabiać duże pieniądze. O charakterze i formie szkolenia decydujemy wspólnie po pierwszym spotkaniu.

Komunikacja

To kluczowy dla funkcjonowania biznesu obszar dzielący się na komunikację wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Zadbajmy o Twoje królestwo i umocnijmy fortyfikację. Zabezpiecz swoją pozycję na rynku na wypadek frontalnego ataku wroga.

W tych rzeczach również jestem bardzo dobry

Mierniki sprzedaży

Każdy handlowiec to inny typ sprzedawcy, jeden będzie chodził jak w zegarku, drugi będzie bałaganiarzem, trzeci będzie adaptował się do sytuacji w firmie. Sprawdź jak optymalnie wykorzystać ich zdolności.

Alternatywne kanały sprzedaży

Zawsze będę popierał wizjonerów i ich w działaniach. Przejawem tego jest rozwijanie alternatywnych metod sprzedaży, celem uniezależnienia się od rynkowych tąpnięć.

Sprzedaż eventowa

Pozyskaj gorące leady na targach - ustal kalendarium targów, formę uczestnictwa, a następnie wyślij przeszkolonego pracownika lub freelancera który przywiezie dla Ciebie ciepłe leady.

Praca na CRM -ach

Nie każda firma potrzebuje CRM. Źle dobrany system może rozłożyć na łopatki Ciebie i twoją firmę. Dowiedz się czy na pewno potrzebujesz CRM i na co uważać przy wdrożeniu.

Oferty i prezentacje

Masz problem z przygotowaniem szablonu oferty lub prezentacji, a może w ogóle nie wiesz jakie warunki zawrzeć w ofercie? "Don't worry, be happy" szablony przygotuję, ofertowania Cię nauczę.

Foto/wideo - montaż

Montowanie krótkich filmów z wyjazdów firmowych, eventów, spotkań. Dodatkowo zdjęcia i filmy z powietrza za pomocą drona.

Mogę Ci pomóc z....

Strategia 63%
Szkolenia 90%
Sprzedaż 100%
Komunikacja 74%

Zacznij już teraz